Türk Telekom

Previous Next

Baskı Çözümleri Hakkında

Paslanmaz kutu harf, tabela modelleri arasında en klas görüntüye sahip olanlardandır.İster ışıksız ister harflerin içine modül led döşenerek ışıklı olarak imal edilebilir. Metalik ve altın sarısı renkleri mevcuttur.

Paslanmaz kutu harfin CNC ile ön yüzeyinin dekupe edilip istenilen renkte pleksi konularak elde edilen modeli fileli olarak adlandırılır. Bu modelin içine ışık konulduğunda harfin yüzeyi, konulan pleksi renginde ışıl ışıl yanar.

Bu model tabela pleksi malzemeden yapılır, kenarları kenar bantıyla dönülür, içerisine şerit led döşenir. Uygunsa direkt olarak duvara monte edilir. Gerekli durumlarda kompozit zemin kullanılır.

Bu tip tabelalarda kullanılan harfler istenen renklerde olabildiği için ışıklı tabelalar arasında hem kaliteli hemde dikkat çekici tabelalardır. Harfler CNC ile kesilip kenar bantları argon kaynağı kullanılarak dönüldükten sonra fırın boyada boyanır ve kullanıma hazır hale gelir. İster ışıksız ister harflerin içine modül led döşenerek ışıklı olarak imal edilebilir.